Skip to main content

Uśmiechnij się - życie jest piękne!Na terapię chodzę już od 3 lat. POLECAM z całego serca! Zaczynam powoli uwalniać się z lęku jakim było samo życie, a przecież jest w nim tyle pięknego. Zapachy, widoki, smaki i ludzie.

 

Byłam więźniem opinii, przekonań i krytyki ludzi mnie otaczających które nie pozwalały mi wyrażać siebie, być sobą i rozwijać się prawidłowo. Ciągłe zaspakajanie potrzeb, ale nie swoich. Ciągłe bycie w gotowości przed najgorszym. Życie było WALKĄ O PRZETRWANIE! Naprawianie błędów, ale nie swoich, ratowanie życia, ale nie swojego.

 

I tak zapomniałam o najważniejszej osobie na świecie. O SOBIE! Teraz otworzyły mi się oczy, widzę to czego bałam się zobaczyć, widzę to czego mi brakowało, a co najważniejsze WIDZĘ SIEBIE. Mam 26 lat i dopiero teraz zaczynam powoli uczyć się żyć. Spełniam siebie z dnia na dzień, zaczynam czuć czego potrzebuję do szczęścia oraz także jak chronić siebie samą i dbać o siebie.

 

Wierzę w terapię i przekazuję dalej słońce które zagościło w moim życiu. Terapia to jak czysta źródlana woda, która spłukuje brud z naszego życia i pozwala kiełkować i czerpać energię ze słońca. Terapia to jak drugie życie – RODZIMY SIĘ NA NOWO!

 

Od jesieni tego roku 2016 rozpoczynam studia psychologiczne na Uniwersytecie SWPS w Warszawie. Chciałam tego już od 8 lat. Robię to bo wierzę w wiedzę psychologiczną, fascynuje mnie i chcę pomagać ludziom jak mi pomagano i przekazywać dalej to czego się nauczyłam. Psychologowie i terapeuci są dla mnie inspiracją i czuję się dumna że już niebawem będę studentką psychologii!

Zdrowa Głowa

About Zdrowa Głowa

One Comment

  • niewazne pisze:

    Twoja historia jest bardzo podobna do mojej, no może nie do końca bo u mnie dochodzi jeszcze coś. No i ja jeszcze nie zdecydowałem sie na psychologa. Źle, zdecydowałem ze muszę w końcu zrobić ten krok by iść do lekarza. Bo wiem ze dalej tak ciężko funkcjonować. Na codzien wypieram z siebie problemy, ale one i tak powracaja, i mam wrazenie ze sa one coraz to silniejsze..a ja potrzebuje więcej sily by to ukryć. Pozdrawiam Cię.

Leave a Reply