Być sobą po swojemu – moja droga do Ja. feat. Ania Kęska (Aniamaluje) – PODCAST

Podcast zmalowany z @aniamaluje. Podcast ważny, bo opowiada o stawaniu się sobą i byciu po swojej stronie. Co nie zawsze jest łatwe. Bo każdy z nas ma swoją perspektywę Ja, a zewsząd zdarzyć mogą się osoby, które będą uważać, że o tym co dobre i właściwe dla nas, wiedzą dużo lepiej od nas samych.

Z Anią miałam tak – trzy razy przynajmniej odobserwowywałam i obserwowałam od nowa na Instagramie. Dlaczego? Bo jest bezkompromisowa w swoim działaniu, często też wypowiedziach. I wracałam, bo imponowało mi, jak bardzo blisko samej siebie jest. Jako obserwatorka podziwiam upór, konsekwencję i wiarę w swoje działania, a także autentyczność, z jaką pokazuje siebie. I wtedy pomyślałam sobie, jakie to trudne nie ulegać etykietom i próbom wpływu. Postanowiłam zaprosić Anię do rozmowy – o byciu sobą po swojemu, wszystkich cieniach i blaskach, które się z tym wiążą. Co nam z tego wyszło? Sprawdźcie sami!

Ten podcast rozpoczyna akcję, którą realizujemy we współpracy z Remington – marką produktów do stylizacji włosów i brody. W ramach tej akcji stylizować nie będziemy nic, poza przekonywaniem, że bycie sobą po swojemu, to korzystny dla zdrowia psychicznego styl. O trudnościach w jego kreowaniu i podtrzymywaniu porozmawiamy w serii trzech podcastów. Po każdym odcinku uruchamiamy zapisy na darmowe, 50-minutowe konsultacje z psycholożkami i psychoterapeutkami, których Remington ufundował aż 50! Konsultacje dedykowane są młodzieży i młodym dorosłym, a wszelkie szczegóły dotyczące zapisów znajdziecie na blogu www.zdrowaglowa.pl. Akcja będzie realizowana przez trzy tygodnie listopada. Korzystajcie śmiało! A po odsłuchaniu podcastu zapraszamy, as always, do dyskusji pod postem ?

Zapisy na konsultacje odbywają się poprzez poniższą stronę:

Remington x Zdrowa Głowa


Zdrowa Głowa

About
Zdrowa Głowa

Leave a Reply