Dodaj swoje zdjęcie z kartką z napisem “Mam Terapeutę” i napisz kilka zdań o swoim doświadczeniu z tym związanym a następnie wypełnij poniższy formularz.

 

Przeczytaj o co chodzi w akcji Mam Terapeutę.

Zobacz historie innych osób: LINK.

 

Zasady dodawania postów:

  1. Zdjęcie – przede wszystkim na zdjęciu powinna być widoczna Twoja twarz oraz kartka z napisem “Mam Terapeutę” bądź podobnym (ewentualnie może to być tekst dopisany w edytorze graficznym) – ważne żeby był on widoczny i czytelny.
  2. Opis – napisz kilka zdań o swoim doświadczeniu związanym z psychoterapią: jakim była (lub jest) przeżyciem, co zmieniła w Twoim życiu, w jaki sposób okazała się pomocna.

 

Regulamin dodawania zdjęć:

  1. Do udziału w akcji Mam Terapeutę uprawnione są jedynie osoby pełnoletnie.
  2. Uczestnictwo w akcji poprzez umieszczenie własnego zdjęcia na stronie www.zdrowaglowa.pl jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na rozpowszechnianie własnego wizerunku przez organizatorów akcji Mam Terapeutę i serwis Zdrowa Głowa zgodnie z wymogami ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych (art. 81 ust. 1 ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994 r Dz.U.2010.152.1016) oraz kodeksu cywilnego.
  3. Zdjęcia zawierające treści nieodpowiednie, powszechnie uznawane za obraźliwe, sprzeczne z dobrymi obyczajami oraz ośmieszające kogokolwiek nie będą publikowane na stronie akcji.