Jestem świadoma kim jestem

Zdecydowałam się na psychoterapię ponad rok temu, raczej nie był to wybór, ja po prostu wiedziałam, że MUSZĘ zrozumieć siebie i sama się ze sobą dogadać. Chciałam być szczęśliwa, poszukiwałam drogi, potrzebowałam kogoś kto poprowadzi mnie ku prawdzie.

 

Po ponad roku psychoterapii behawioralno-poznawczej i pracy nad swoimi schematami jestem świadoma kim jestem, dlaczego jestem kim jestem i jak zmieniać to co mi stoi na drodze do szczęścia. Praca nad sobą i poznawanie siebie nie jest zawsze łatwe, ale niebywale rozwija i poprawia jakość życia.

 

Psychoterapia zmieniła mnie, dała mi siłę i zrozumienie dla siebie i innych. To jest i zawsze będzie moja najlepsza inwestycja. Kiedy myślę o psychoterapii przed oczami staje mi sentencja: „Istnieją takie rzeczy których szuka się na całym świecie, a znajduje w swoim własnym domu”, sięgając w głąb siebie znajdziemy spełnienie.


Zdrowa Głowa

About
Zdrowa Głowa

One Comment

  • Dormi pisze:

    Jestem zachwycona profesjonalnym podejściem mojego psychoterapeuty dr. P. Sowińskiego. W leczeniu mojej trudnej choroby farmakologia to podstawa, jednak psychoterapia pozwala zrozumieć siebie i zapanować nad zachowaniami. Do tego potrzeba zaangażowania mądrej, doświadczonej osoby, psychoterapeuty, który jest często powiernikiem naszych tajemnic i problemów. Bardzo mu dziękuję za wsparcie w leczeniu i przywróceniu mojego życia do normalności, chociaż zdaję sobie sprawę, że będą nawroty i gorsze chwile.

Leave a Reply