KSIĄŻKI

Pokonaj depresję, stres i lęk – Stephen Briers


with Brak komentarzy

Pokonaj depresję, stres i lękTerapia poznawczo-behawioralna (ang. CBT) to jedna z najskuteczniejszych i szybko przynoszących pozytywne rezultaty metod radzenia sobie z problemami emocjonalnymi. Polecana jest przez terapeutów, ponieważ umożliwia trwałe przezwyciężenie różnorodnych ograniczeń, a jej założenia zostały potwierdzone naukowo.

Autor, doświadczony psycholog kliniczny, krok po kroku wyjaśnia, w jaki sposób można skutecznie walczyć z depresją, lękiem, złością, fobiami czy niską samooceną, a także radzić sobie z codziennymi, emocjonalnymi kłopotami. Poradnik w przystępnej formie zapoznaje z narzędziami i metodami wykorzystywanymi w terapii oraz zawiera liczne ćwiczenia, dzięki czemu umożliwia samodzielne zastosowanie zasad TPB w praktyce. Za pomocą opisanych w książce metod w krótkim czasie możesz samemu na trwałe zmienić myślenie i dzięki temu swoje życie na lepsze.

Dlaczego poradnik trafia w SAMO SEDNO?

– przystępnie objaśnia podstawowe zasady, metody i narzędzia TPB

– zawiera praktyczne wskazówki, ćwiczenia i techniki, które pomagają uporać się z problemami emocjonalnymi

– pokazuje, jak myśli i uczucia mogą negatywnie wpływać na nasze zachowanie i życie

– daje narzędzia, które pozwalają na pozytywną zmianę sposobu myślenia o sobie, innych i o otaczającym świecie

– pomaga walczyć z bieżącymi trudnościami przeszkadzającymi w codziennym życiu, m.in. z lękiem, stresem, depresją, złością czy niską samooceną.

(opis książki pochodzi ze strony wydawcy)

Kup książkę w dobrej cenie