ARTYKUŁY

Gadżety Zdrowa Głowa


with 1 komentarz

Jak wygląda Twój poranek? Wstajesz rano, balansując na cienkiej granicy snu i jawy, myjesz się, ubierasz, spijasz leniwie kubek gorącej kawy, chwytasz torbę i dążysz w znanym tylko sobie kierunku? A gdyby tak nadać tym czynnościom zupełnie nowy wymiar? Mamy na to sposób! Dziś rusza nasza zupełnie nowa i absolutnie zdrowa linia gadżetów!

 

Bądź dobrej myśli, bo po co być złej! Proste? Ale spijając małą czarną albo dużą z mlekiem i spoglądając na ów napis, możesz zupełnie inaczej rozpocząć swój dzień! Trust us, we are psychologists ?

 

Sytuacja nr 2: kiedy już jedziesz tym autobusem, a współpasażerowie ewidentnie wstali dziś lewą nogą, ktoś już chce przelać na Ciebie swoją frustrację mignij mu przed nosem torbą z napisem „Słowa mają moc – używaj rozważnie”, dodaj do tego promienny uśmiech i powstrzymaj ów słowny potok goryczy! Może nawet zachęcisz kogoś do refleksji? ?

 

Od ponad 3 lat działamy przez Was i dla Was zupełnie non profit, dlatego dochód ze sprzedaży gadżetów przekażemy całkowicie na działalność naszego portalu, co by dalej móc szerzyć wiedzę i zdrowe podejście do życia.

 

Masz pomysł na cytat? Mów śmiało! W zdrowym kubku, zdrowa kawa, w zdrowej torbie, zdrowe sprawy, w zdrowej czapce – Zdrowa Głowa! Zachęcamy do zakupów ? Podzielcie się z nami fotami swoich zdrowych gadżetów ?

 

http://zdrowaglowa.cupsell.pl

 


  • Iri Sunshine

    Fajny pomysł z tą torbą:)