Zastrzeżenia medyczne

Informacje prezentowane na stronie zdrowaglowa.pl mają jedynie charakter informacyjny i mogą być dowolnie zmieniane lub usuwane. Należy podkreślić, że nie stanowią one diagnozy ani zaleceń dotyczących leczenia. W celu uzyskania właściwej diagnozy i odpowiednich metod terapeutycznych, zawsze należy skonsultować się z lekarzem prowadzącym lub wykwalifikowanym specjalistą. 

W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości dotyczących stosowania suplementów, leków lub urządzeń medycznych, zachęcamy do konsultacji z profesjonalnym pracownikiem medycznym. Wskazówki prezentowane na stronie są oparte na solidnych badaniach i analizach, jednak nie możemy zagwarantować ich absolutnej poprawności i pozbawienia błędów. 

Właściciel strony, wydawca oraz autorzy nie ponoszą odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody wynikające z niewłaściwego wykorzystania informacji udostępnionych na stronie. Pragniemy podkreślić, że informacje zawarte na stronie mają wyłącznie charakter informacyjny i nie zastępują indywidualnej relacji między pacjentem a lekarzem. W celu uzyskania kompleksowej diagnozy oraz właściwego leczenia zawsze należy skonsultować się z odpowiednio wykwalifikowanym specjalistą.