#BądźSobąPoSwojemu – Zdrowa Głowa x Remington. Ruszają podcasty i darmowe porady psychologiczne

Zdrowa głowa w czasach pandemii

Ograniczony kontakt z rówieśnikami, lekcje przed kamerą, godziny spędzone na scrollowaniu mediów społecznościowych – pandemia w swoich skutkach mocno wpłynęła również na życie młodych ludzi, nastolatków i studentów, w tym na ich zdrowie psychiczne. Z jakimi problemami i wyzwaniami muszą się mierzyć w obliczu zmiany rzeczywistości oraz jak mogą sobie z nimi poradzić?

Rozmawiamy o problemach młodego pokolenia

Odpowiedzi na pytania szukamy razem ze specjalistkami zdrowia psychicznego oraz zaproszonymi gośćmi w ramach 3-odcinkowego cyklu podcastów Zdrowa Głowa x Remington #BądźSobąPoSwojemu. Nasi rozmówcy podzielą się swoimi doświadczeniami z budowania pewności siebie, opowiedzą o swoich największych wyzwaniach i tym, jak udało im się sprostać. Patronem serii jest Remington – marka produktów do stylizacji włosów i zarostu, która zachęca do wyrażania siebie na własnych zasadach!

50h darmowych konsultacji z psychologiem

Chcesz porozmawiać? Skorzystaj z bezpłatnej konsultacji ze specjalistkami zdrowia psychicznego — psycholożkami i psychoterapeutkami. Jeśli doświadczasz teraz trudnych chwil, czujesz, że potrzebujesz wsparcia albo masz problem, o którym wstydzisz się powiedzieć bliskim, umów się na rozmowę. Pamiętaj, że psychologów obowiązuje tajemnica zawodowa – możesz liczyć na dyskrecję, przyjazną atmosferę i zrozumienie w ważnym dla Ciebie temacie. Darmowe konsultacje są możliwe dzięki wsparciu marki Remington, która funduje 50 godzin bezpłatnych spotkań online z psychologiem.

Dlaczego warto być sobą po swojemu?

Razem z Remington wierzymy, że budowanie pewności siebie powinno opierać się na własnej autentyczności, a nie reagowaniu na oczekiwania otoczenia i dążeniu do spełnienia narzucanych przez nie wymagań. Wiemy też, że samoakceptacja wymaga pracy i czasami potrzebna jest pomoc, dlatego zachęcamy do wysłuchania naszych podcastów i skorzystania z darmowej rozmowy z psychologiem. 

Dowiedz się więcej:

Remington x Zdrowa Głowa


Zdrowa Głowa

About
Zdrowa Głowa

One Comment

Leave a Reply